Суми – місто, де Земля перетворюється на Місяць

Сумчани, що мешкають на вулиці Леваневського та проспекті Шевченка,  скаржаться на стан своїх дворів. Місцеві кажуть, що дорогу капітально не ремонтували майже 60 років. Ви хоч колись бачили поверхню Місяця –  одні кратери? Якщо ні, то таке можна побачити в Сумах на цих вулицях. Просто один в один, не відрізниш.

Ну, якби ті «кратери» нікому не заважали, то нехай, але ж травмуються люди! А водії постійно ламають свої авто. Таке враження, що працюєш або на ліки, або на ремонт авто.

«Під час руху то піддон, то маслозбірник відлітає, і ось колеса. Все, що хочеш. Тобто, те, що в автомобілі є, все можна зламати», – говорить сумчанин.

Та от біда, якщо ями можна обійти, то після дощу біля сміттєвих баків  утворюється велика калюжа, і людям, щоб викинути сміття, доводиться грати в Апостола Андрія, який ходив по воді. Або падати і котитися. Ось два дні тому пенсіонерка, коли викидала сміття, впала та травмувалася.

Містяни неодноразово зверталися до міської влади, департаменту інфраструктури та управління капітального будівництва, але у відповідь отримали лише мовчання.

Віталій Шилов, начальник УКБ Сумської міськради, повідомив, що коштів на ремонт на цей рік немає.

 «У цьому році роботи не заплановані, тому що у нас 1200 будинкових територій  в Сумах. А в рік ми робимо 70-80 об’єктів внутрішньобудинкових територій», – повідомив Віталій Шилов.

Тож лишається лише чекати, коли будинки ввійдуть у список цих 70-80 об’єктів.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: