Суми – “помаранчеві”, деякі районні центри та райони – у жовтій зоні

10 вересня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердили рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Згідно з рішенням комісії, місто Суми залишається у “помаранчевій” зоні. 

У жовтій зоні – м. Конотоп, Лебедин, Ромни, Білопільський, Кролевецький, Недригайлівський, Середино-Будський, Сумський та Тростянецький райони Сумської області.

  • у «зеленій» зоні діють мінімальні обмеження: обов’язкова маска в приміщеннях і громадському транспорті; робота кінотеатрів із заповнюваністю 50%; проведення масових заходів із обмеженням на одну людину на 5 квадратних метрів; і перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях.
  • у «жовтій» зоні діють усі обмеження «зеленої», а також заборона відвідування установ соцзахисту, де перебувають люди похилого віку.
  • у «помаранчевій» зоні діють усі обмеження «зеленої» та «жовтої» зон, а також заборона роботи хостелів, спортзалів, закладів культури, нічних клубів і обмеження масових заходів з розрахунку на одну людину на 20 квадратних метрів і не більше 100 людей.

Новий розподіл на рівні почне діяти з понеділка 00:00 14 вересня 2020 року, – повідомляє Урядовий портал.

Поділитися в соціальних мережах: