Світлана Липова знову не прийшла на суд

Світлану Липову – очільницю департаменту фінансів Сумської міськради, –  судять за корупцію. Протокол щодо порушення конфлікту інтересів склали в НАЗК. На жодне із засідань по справі, яку розглядає Зарічний райсуд, пані Світлана не з’являлася, бо перебувала на лікарняному. Сьогодні ж не прийшла ані вона, ані її адвокат – Юрій Ломака. Останній мотивував свою відсутність раптовим відрядженням у столицю. Мовляв, там він потрібен на допиті одного зі своїх клієнтів, щоправда, письмового підтвердження виклику від слідчого не надав. А от де сама фігурантка – невідомо.

“Якщо буде підтверджено, що вона не лікується в теперішній час і буде ухилятися від явки в суд, то буде застосований привід до цієї особи”, – говорить суддя Олександр Капкін.

Наступне судове засідання по справі буде 24 квітня о 8:30. На нього просять викликати свідків по справі, ними називають Юрія Клименка – очільника департаменту ресурсних платежів та Сергія Липового – сина Світлани Липової.

Нагадаємо, Світлана Липова ймовірно допустила порушення під час заповнення декларацій через це уникала спілкування із журналістами.

Альона Щербакова, журналіст проекту «(не)ПРИЧЕТНІ»

Поділитися в соціальних мережах: