“Сядемо всі”: чи дочекається ремонту міст на Білопільському Шляху?

Аварійний міст на Білопільському Шляху цього тижня нарешті привернув до себе увагу сумських чиновників. Його небезпечність визнали 23 роки тому, але й досі ніхто не взявся за ремонт. Засторога Олександра Вегери “Не дай Бог, провалиться тролейбус, то сядемо всі” пробудила у чиновників інтерес до вирішення проблеми.

Вчора, 5 квітня, під час апаратної наради директор КП “Шляхрембуд” згадав за аварійний міст на вулиці Білопільський Шлях.

“Я вам сьогодні о 6 ранку скинув інформацію, як рухаються ці фури в центрі міста. До того ж, не зрозуміло, чому досі не обмежили рух по аварійному мосту? Я ж вам особисто передавав результати дослідження спеціалізованого інституту, де підтверджено, що міст дійсно аварійний,” – сказав Олександр Вегера.

Директор департаменту інфраструктури Олександр Журба відповів, що експертні висновки щодо моста були зроблені ще у 2016 році і на сьогодні не є актуальними. На питання про те, чому ці висновки 5 років просто лежали, відповісти не зміг. Новий проєкт, за словами директора інфраструктури, розроблятимуть місяць.

“А що ж ви до цього робили? Так ми з вами багато мостів «відремонтуємо»,” – підсумував міський голова.

Після доволі короткої дискусії чиновники вирішили, що потрібно заборонити проїзд великогабаритного транспорту по мосту. Олександр Лисенко пообіцяв особисто звернутися до правоохоронців, щоб вони докладно опрацювали це питання, після чого будуть вжиті конкретні заходи щодо обмеження руху великогабаритного транспорту.

Ну, а сумчанам лише залишається чекати, чи стримає свою обіцянку міський голова цього разу.

Марина Тищенко

 

Поділитися в соціальних мережах: