«Така історія»: щепкінці відкрили новий театральний сезон

Шекспірівські пристрасті, кохання, протистояння – все це глядачі побачили у виставі «Така історія», якою відкрили новий однойменний театральний сезон у театрі імені Щепкіна.

Дійство розгортається в Америці. Там молодь ділить вулиці країни на території ворогуючих кланів. Між ними постійно відбуваються сутички. Однак, двоє представників цих команд – Тоні та Марія, – шалено закохуються. Це нагадує  відомі усьому світу шекспірівські пристрасті про «Ромео та Джульєтту», чи не так?

«Жанр мюзиклу демократичний. Я думаю,що нікого із гостей – слухачів, глядачів не залишить байдужим. Тут і драма, і оперета водночас. Є і Шекспір – все є», – розповідає Тетяна Ластовецька, головний хормейстер.

Директор театру обіцяє, що цей сезон буде особливим, тому і обрали відповідну виставу.

 «Ця «історія» з історією, і цікаво, що наш театр вдало ризикнув, зробивши Вестсайдську історію у своєму репертуарі. Наскільки я знаю, жоден театр України з цим твором не впорався, за нього, мабуть, і не брались. Я думаю, що всім сподобалось. У нас на звіті вперше був майже повний зал», – говорить Микола Юдін, директор Сумського обласного академічного театру імені М.С. Щепкіна.

Театрали зазначають, що мюзикл «Така історія» легкий й веселий, та з глибоким змістом водночас  – саме цим і захоплює найвибагливішу публіку, яка приходить до театру за емоціями та враженнями.

Поділитися в соціальних мережах: