Такий ось Прогрес на Кролевеччині…

Мешканці хутора Прогрес, що знаходиться поблизу села Бистрик, вже давно не бачать прогресу з розчисткою єдиної дороги, яка з’єднує населений пункт зі “світом”. Як говорять місцеві мешканці, яких там проживає не багато – всього 4 двори,  вони ще з січня не бачили жодної техніки, яка б їм розчистила дорогу.

“Коли почалися сильні снігопади і дорога взагалі не стала проглядатися під сніговими заметами, ми зверталися і до Бистрицького сільського голови, і до районної влади, проте все марно. До села не можна навіть хліба завести, а не дай Бог потрібно буде швидку викликати чи ще якась надзвичайна подія трапиться. Ми відрізані від світу”, – розповів місцевий мешканець Ігор Андріянов.

Як прокоментував сільський голова Бистрика Дмитро Демиденко, дорога, яка потребує розчищення, не в його підпорядкуванні, а підпорядкована облавтодору, тож її чистити мають працівники цієї служби.

“Ми відправляли на прочищення цього шляху трактор МТЗ, проте він не справився із заметами і не зміг пробити дорогу, адже там вона ґрунтова і дуже важка для чистки. По можливості туди буде направлено важку снігоочисну техніку. Загалом на нашому утриманні знаходиться 298,6 км доріг по Кролевецькому району. На сьогодні розчищено близько 90 %. У неділю прочищали проїзд до Пасіки, Луча, Хрещатика, Білогривого.  Позавчора цілий день пробивали дорогу до Ярославця та Червоної гірки. Вчора розпаковували дорогу до Гречкиного та Дідовщини. Техніка і люди працюють практично цілодобово. Оскільки своєї техніки не вистачає, залучаємо до розчистки доріг і спецтехніку з Конотопа та підприємств. Наразі працює 10 одиниць техніки”, – зауважив виконроб філії Конотопський райавтодор Дмитро Дорофєєв.

Джерело: 05453.com.ua

 

Поділитися в соціальних мережах: