Тепер на Tesla Model 3 можна їхати на 25 км більше

Під час запуску базової і найдешевшої версії Model 3 в кінці минулого місяця компанія пообіцяла програмно збільшити запас ходу. Зараз обіцянка виконана: нові алгоритми додали 25 км.

Торкнулися покращення не всіх власників Model 3, а лише власників версій зі збільшеною батареєю – Long-Range. Ілон Маск повідомив, що показник виросте з існуючих 500 км до 525 км.

Глава компанії пояснює: такі покращення можливі лише завдяки тому, що Tesla самостійно займається як апаратним, так і програмним забезпеченням для своїх автомобілів. Повний контроль допомагає знаходити нові резерви.

Оновлення «повітрям” роблять доступним цей апгрейд для будь-яких власників відповідних автомобілів: і для тих хто тільки збирається купити собі Model 3, і для тих, хто вже купив. Під час нічної стоянки автомобіль завантажить і встановить оновлення, а вранці господар сяде вже в більш дальнобійну машину, повідомляє Electrek.

Це не єдина гарна новина для фанатів марки за останній час.

Старт продажів в Європі виправдав всі очікування компанії: автомобілі купують тисячами, пише Electrek. У березні Tesla вже стала найбільш продаваним автомобілем у Норвегії – 3000 електромобілів. У Німеччині продали майже 1000, в Нідерландах продано 472 електромобіля. Пожвавлення відбулося і на ринках, де Tesla не користувалася популярністю, – Іспанії і Франції.

Довга дорога до популярності

В кінці минулого року Ілон Маск з командою виконали фактично одне з найголовніших своїх обіцянок – представили Model 3, яка коштує 35000 доларів без додаткових умов, пільг і вирахувань. Саме цю суму називала компанія, презентуючи автомобіль і обіцяючи, що ця Tesla стане «народною».

Зробити це виявилося не так просто. Довгий час купити електрокар можна було мінімум за 50 тисяч доларів. Пізніше ціна впала до 45 тисяч доларів. Сам Маск раніше говорив, що продаж Model 3 по спочатку заявленій ціні вб’є компанію. Але здешевлення конструкції, економія на матеріалах обробки і зниження запасу ходу все ж дозволили досягти обіцяного. Наразі дешева версія доступна лише в США.

Джереоло: hightech.plus

Поділитися в соціальних мережах: