Територію біля універмагу «Київ» обіцяють довести до ладу

univermag-kiev

Сумчани вимагають облаштувати ділянку біля універмагу «Київ» та надати їй «легкого і мінімалістичного» вигляду. Так, у своїй петиції Хижняк Р. зазначає:

«Привести до ладу зовнішній вигляд універмагу «Київ», позбувшись бомжатні у вигляді торгових сараїв, парковки, тераси та шаурма-будок. Прибрати всю рекламу. Не належить центральній частині міста мати такий постапокаліптичний вигляд. Таке страшно не те, що показати комусь приїжджому, самому бачити. Яке враження може залишити після себе така пам’ятка архітектури? Геть сюрреалістичні види рідного міста! Поверенемо легкість і мінімалізм одного з символів Сум!».

Петицію підписали 315 сумчан (за правилами необхідно 250). Тож міський голова зобов’язаний надати на неї відповідь. Це він зробив сьогодні:

«Задля вирішення вказаних питань управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради підготовлено проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про вжиття заходів щодо впорядкування зовнішнього вигляду ТРЦ «Київ» та благоустрою прилеглої до нього території».
Вищезазначеним проектом рішення передбачається здійснити ряд заходів щодо розв’язання питань піднятих в петиції та приведення зовнішнього вигляду торгово-розважального центру «Київ» та прилеглої до нього території у належний вигляд з урахуванням норм чинного законодавства» — зазначає Олександр Лисенко.

yobdek_ihww

 

 

Поділитися в соціальних мережах: