Торгові ряди на зупинці СКД таки знесуть?

15

У середу, 31 травня, за рішенням Вищого господарського суду України справу про знесення самовільної будівлі по вулиці Харківській повернули на новий судовий розгляд до суду першої інстанції. Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Минулого року суд першої інстанції зобов’язав ТОВ знести за власний рахунок самовільно збудовану капітальну споруду площею 256,9 кв. м., що розташована на зупинці біля ринку СКД. Тоді,  Харківський апеляційний господарський суд скасував рішення Господарського суду Сумської області. Не погодившись із вказаним рішенням, прокуратурою подала касаційну скаргу.

У прокуратурі повідомляють, що підставами для пред’явлення позову послугував висновок судово-будівельної експертизи, відповідно до якого зазначена споруда розташована в межах червоних ліній вулиць та доріг, збудована за межами переданої у користування земельної ділянки та не відповідає Державним будівельним нормам.

Нагадаємо, вказані кіоски пов’язують із фірмою, яка належить дружині першого заступника міського голови м. Суми Володимира Войтенка.

Поділитися в соціальних мережах: