Транспортне протистояння у Сумах: по 3 чи по 4 грн.?

Минулого тижня у Сумах змінилася вартість проїзду, та досі це рішення викликає у сумчан багато питань.

Ухвалою суду тариф на проїзд у маршрутках підприємства «Согор» було встановлено у розмірі 3 гривні. Утім водії продовжують возити по 4, аргументуючи наказом керівництва.

Кореспонденти СТС перевірили за скільки їздять сумчани у маршрутках цього підприємця.

Водій маршрутки №20 зупинився та всіх пасажирів вийти геть, бо більшість людей —  не хотіли платити за проїзд 4 гривні. Люди керувалися ухвалою суду.

«Мені сказали, якщо пасажири не оплачують 4 грн., зупинятися та висаджувати людей», — говорить водій маршрутки Микола.

22

Поліція, що прибула на місце події, взяла пояснення в усіх учасників конфлікту. Копи кажуть: це – не перша подібна ситуація.

593968b83877d_14

«За останні два дні до патрульної поліції надійшло понад 10 викликів про ще, що водії транспортних засобів відмовляються возити людей по 3 грн.», — коментує прес-офіцер патрульної поліції Сум Олег Сологуб.

Окрім відкритого питання по вартості проїзду у маршрутах, що обслуговує це підприємство, у сумчан ще багато запитань до влади. Ще тиждень тому пенсіонери платили по 2,50, коли усі інші – по 3 гривні. При піднятті ціни на проїзд про стареньких забули, відтепер вони платять повну вартість.

Багатьох дивує рішення і щодо проїзду школярів. Пільговий тариф у 2 гривні діє лише на учбовий період, влітку ж діти мають платити повну ціну. Але від пори року заробітна плата у їх батьків – не змінюється.

«Хай діти їздять пільгово і в літній період. Підготуйте відповідну пропозицію, думаю, всі члени виконкому її підтримають», — сказав міський голова Олександр Лисенко під час апаратної наради.

Чекати ж найближчого засідання виконкому доведеться ще більше тижня, і не відомо наскільки загостриться конфлікт між сумчанами та перевізниками до того часу.

Детальніше дивіться далі у сюжеті.

Нагадаємо, 6 червня Зарічний районний суд міста Суми прийняв ухвалу, якою зупинено на час розгляду справи дію рішення виконавчого комітету Сумської міської ради про підвищення тарифу до 4 грн. у маршрутках, що обслуговує ПП «Согор», а саме маршрути: 4, 5, 11, 12, 20, 22, 25, 26 та 60. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом невиконання ПП «Согор» рішення суду про призупинення дії рішення виконкому Сумської міськради, яким проїзд був підвищений до 4 грн.

Поділитися в соціальних мережах: