Триває збір підписів щодо подовження руху транспорту до входу на Баранівське кладовище

Сумський активіст, член Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Подорожкін уже декілька неділь поспіль плідно працює, щоб сумчани, які користуються громадським транспортом, мали змогу дістатися Баранівського цвинтаря.

31 березня цього року на сайті електронних петицій Андрій Подорожкін опублікував пропозицію продовжити рух міського транспорту до Баранівського кладовища.

«Щодня десятки мешканців нашого міста, щоб віддати шану своїм рідним, близьким, друзям, відвідують Баранівське кладовище.

Навіть здоровій людині не легко дістатись від кінцевої зупинки транспорту до цвинтаря. Бо треба або ризикуючи власним життям рухатись по проїжджій частині дороги (Суми – Миропілля), або ж йти через ліс по ямам та грязюці. Та і відстань від зупинки така, що літнім і неповносправним сумчанам подолати її просто важко.

Для вирішення проблеми потрібно лише подовжити рух одно-двох маршрутів міського комунального транспорту і маршрутного таксі до входу на кладовище», — йдеться у зверненні.

Для того, щоб влада розглянула петицію та надала офіційну відповідь, необхідно набрати мінімум 250 підписів. Підписати петицію можна тут.

Поділитися в соціальних мережах: