“Тростянець стане містом великих здобутків” – нардеп

2 квітня відбулася робоча поїздка до Тростянця народного депутата України Ігоря Молотка. Парламентар приїхав обговорити насущні проблеми Тростянецької громади, поспілкуватися з міськими депутатами, які звернулися до нього за дорученням виборців з різних питань.
Наприклад, піднімалося питання ремонту доріг, тема закриття малокомплектних шкіл та сплати земельного податку, заплановане скасування державою лікарняних листів, говорили про соціальні виплати особам, які доглядають за хворими, та багато іншого.
Нардеп занотував кожну проблему, прийняв кілька звернень від депутатів, дав низку корисних консультацій і пообіцяв свою допомогу у вирішенні певних питань громади.
Після зустрічі з місцевим депутатським корпусом Ігор Молоток у супроводі міського голови Юрія Бови відвідав два важливих об’єкти Тростянецької громади – міську лікарню та стадіон ім. В. Куца.
Зокрема, у міській лікарні парламентар був приємно вражений станом оновленого торік неврологічного блоку, а також особисто проінспектував, якими швидкими темпами ведеться будівництво нового ковідно-реанімаційного відділення.
Що ж до питання розвитку спорту у Тростянецькій громаді, то після огляду міського стадіону висловив журналістам свою думку з цього приводу, високо оцінивши ідею створення у Тростянці спортивно-оздоровчого комплексу. При цьому пообіцяв і свою підтримку у втіленні в життя цього проєкту.
“Сам давно займаюся спортом, дуже поважаю цю справу. Мені надійшло звернення від Тростянецької громади з проханням про допомогу у будівництві спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Кеніга. Звичайно, підтримую цю круту ідею, – зазначив Ігор Молоток. –Я ознайомився з проєктом забудови такого потужного спортивного об’єкту. Переконаний, що він дасть можливість проводити змагання у Тростянці не те що республіканського, а світового рівня.
Проєкт має усі шанси бути побудованим. Я направив звернення до Міністерства молоді та спорту України з проханням підтримати це будівництво. Тому, якщо не завадить локдаун, вже у середині квітня ми точно дізнаємося, чи буде спорудження спорткомплексу «Н2О» включене до Програми державного будівництва”.
Про те, на якому етапі наразі це будівництво, розповів міський голова Тростянця Юрій Бова:
“Будівництво спорткомплексу «Н2О» заплановано провести у два етапи, вартістю 44 та 268 мільйонів гривень. Термін будівництва – три роки. Перший етап – це, власне, реконструкція самого стадіону, і приведення його до міжнародних стандартів. На цьому об’єкті можна побачити кілька тренувальних полів, менших за розміром (40х22) майданчиків для дітей різного віку. А також буде два майданчики площею 60х40 зі штучним покриттям.
Один із них уже зроблений, інший поки ще добудовується. Це дасть можливість проводити повноцінні дитячі змагання. До речі, займатися спортом до «Академії спорту» ходить 120 дітей не лише з Тростянця, а навіть частково з Охтирки”.
Очільник Тростянецької громади нагадав, що другим етапом цього великого проєкту і буде, власне, перехід до будівництва потужного спортивного комплексу “Н2О”, де дорослі та діти зможуть повноцінно займатися спортом навіть взимку. Цей об’єкт займатиме площу 17 тисяч квадратних метрів.
Потужний спортзал буде розрахований більш ніж на 500 місць. А ще там працюватимуть тренажери, фітнес-зали, зали для боксерів, панкратіону, плавання тощо.
Загалом народний депутат України Ігор Молоток отримав масу позитивних вражень від поїздки до Тростянецької громади.
«Я переконаний, що Тростянець стане містом великих здобутків», – підсумував свій робочий візит парламентар.

 

Поділитися в соціальних мережах: