Тростянець VS Боромля: вибір роблять не голови сільрад, а мешканці сіл

У неділю, 9 лютого, мешканці Білківської, Криничанської та Люджанської сільрад мали можливість висказати свою позицію відносно свого майбутнього життя в Тростянецькій чи Боромлянській ОТГ.

Ініціював ці збори громадян народний депутат Микола Задорожній, який мав бажання почути не сільських голів, а жителів сіл перед затвердженням Перспективного плану об’єднання Урядом.
Незважаючи на найсильніший за цю зиму мороз, людей прийшло на зустріч чимало, людей, переважно похилого віку, зазначає на своїй сторінці у фейсбук очільник Тростянецької ОТГ Юрій Бова.

“Не буду описувати семигодинні дебати у трьох селах. Головне, що вони продемонстрували, – це стурбованість жителів відносно свого майбутнього, небайдужість і реальне бажання в більшості своїй жити в Тростянецькій громаді.
Особливо це відчутно було в Білці, де кілька сотень жителів сільради майже одноголосно підтримали Тростянець. У Криничному і Люджі жителі теж не проти Тростянця, де отримують наразі майже всі адміністративні та соціальні послуги”, – зазначив у дописі Юрій Бова та подякував людям за активну позицію та небайдужість.

Тож для Уряду та Сумської ОДА відтепер все очевидно: Тростянецька громада відповідає Закону та Методиці, а головне – сподіванням жителів села, вважає очільник Тростянецької ОТГ.

 

Поділитися в соціальних мережах: