Тростянецька громада буде впізнаваною у світі

Родзинкою святкування 359-ї річниці Тростянця в Круглому дворі стало знайомство тростянчан з логотипом громади, який є важливим елементом її візуального сприйняття, Логотип є дизайнерською розробкою, відображає унікальні особливості Тростянця й вирізняє його серед інших населених пунктів України з такою ж назвою. Слоган  логотипу – “Тростянецька громада – це ТИ!”

Логотип Тростянецької громади – це продукт плідної співпраці Тростянецької міської ради, Швейцарсько-українського проекту DESPRO та рекламної агенції ООО РПО «Шоколад» (м.Суми). 

“Презентований візуальний символ став результатом ретельних досліджень громадської думки, фокус-груп та робочих засідань громадського активу і об’єднав населені пункти, що входять до складу об’єднаної громади. А нові плани, нові перспективи та нові досягнення Тростянецької громади будуть розфарбовані в кольори нового бренд буку “- переконана Оксана Гарнець, керівник проекту DESPRO в Україні.

Логотип стане елементом власної рекламної продукції Тростянеччини, буде використовуватися у комунікаційних заходах для формування позитивного іміджу Тростянецької громади в Україні й за кордоном.

 

Поділитися в соціальних мережах: