Цікавинки для чомучок

Дитина тільки-но народжується й одразу стає чомучкою. Їй все цікаво: дізнатися як пахне мама, спробувати брязкальце на смак, дізнатися як повзає черв’як, з’ясувати куди біжить дядько в рекламі і інше. Більш дорослі діти цікавляться життям савців, спортом, механікою тощо. Можливо хтось з юних сумчан вже зараз цікавиться новинами чи просто хоче дізнатися більше про властивості шоколаду, архітектуру чи значення іноземного слова? Якщо так, то читайте, буде цікаво.

Так, чорний шоколад допомагає людям з хворою печінкою.

Ширина вулиці Шпройерхофштрассе в Ротлінгені в найвужчому місці складає всього 31 см. Цей рекорд занесений в 2006 році в Книгу рекордів Гіннеса в розділ «Найвужча вулиця».

А рекламний анонс майбутнього фільму називається «трейлер». Однак в англійській мові головним значенням дієслова trail є «йти по сліду», тобто за логікою трейлери не повинні передувати фільму, як це відбувається в сучасних кінотеатрах, а слідувати в кінці нього. Саме так і йшли справи в 1912 році, коли з’явилися перші трейлери, але незабаром вони зрозуміли безперспективність такого підходу, так як основна маса глядачів залишали місця після фінальних титрів і не бажали дивитися анонси. Тоді було вирішено показувати трейлери на початку сеансу, а сам термін вже закріпився в мові.

Поділитися в соціальних мережах: