Туалети на Чешці можуть з’явитися в наступному році

16

Міська влада дала офіційну відповідь на онлайн-петицію сумчанки Ангеліни Красулі з вимогою встановити туалети у зоні відпочинку на озері Чеха.

Петиція набрала 281 підпис із 250 необхідних.

У відповіді зазначається, що питання пропрацював департаменті інфраструктури. З цього питання заплановано провести робочу нараду.

«За результатами розгляду повідомляємо, що на теперішній час на балансі департаменту біо-туалети не обліковуються.

Крім того, за наявною інформацією, біо-туалети, що знаходились у розпорядженні комунального підприємства «Спецкомбінат» Сумської міської ради на теперішній час направлені для потреб військовослужбовців у зоні проведення АТО.

З метою всебічного розгляду порушеної Вами проблеми та опрацювання різних варіантів її вирішення, заплановано провести робочу нараду під головуванням профільного заступника міського голови, за участі автора петиції, представників управління архітектури та містобудування, управління «Інспекція з благоустрою міста Суми», відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради.

За результатами засідання будуть складені відповідні рекомендації та направлені на розгляд профільних комісій та депутатського корпусу міської ради, для врахування встановлення туалетів при складанні титульного списку на 2018 рік», — йдеться в повідомленні.

Поділитися в соціальних мережах: