У Білопіллі шахрайки зняли «порчу» за 10 тисяч гривень

Жертвою двох невідомих аферисток стала 86-річна жителька Білопілля.  Шахрайки під приводом «зняття порчі» настільки заморочили старенькій голову, що вона  віддала їм всі свої заощадження — 10 тисяч гривен.

До чергової частини Білопільського відділення поліції звернувся  місцевий пенсіонер. Літній чоловік розповів: щойно його старенька мати стала жертвою шахрайства. Дві смагляві незнайомки  характерної зовнішності підійшли до його 86-річної матері, що перебувала біля будинку, і заявили, що начебто на неї наведено серйозну порчу,  котру, мовляв, можна ще зняти, поки вона не наробила лиха. У ході розмови вони настільки  задурили  старенькій голову, що вона, повіривши їм, винесли для ритуалу «лікування» всі наявні в будинку гроші, а це 10 тисяч гривен, — все, що роками вона збирала на власне поховання.

«Я знову закликаю громадян бути уважними і не довіряти  подібним «ворожкам», «цілителькам» та «віщункам», — говорить керівник Білопільського відділення поліції Андрій Анісімов. – Адже єдина мета, з якою вони заводять розмови про  зурочення, порчу і різного роду пристріт – це власне збагачення. Як правило, після спілкування з ними люди залишаються без грошей, ювелірних виробів та інших цінних речей.  Це – один з найдавніших  способів шахрайства, і, на жаль, громадяни, особливо люди похилого віку,  часто потрапляють у такі шахрайські пастки».

Працівники поліції, опитавши обдурену бабусю, відкрили за фактом шахрайства кримінальне провадження, в рамках якого розшукують підозрюваних у скоєнні цього злочину осіб, та сподіваються на допомогу пересічних громадян. Прикмети першої жінки: на вигляд близько 70 років, зростом 163-165 см, середньої статури, мала на голові хустку, була одягнута у чорну спідницю та  сіру кофту. Друга жінка на вигляд  близько 30 років, зростом 165 см, середньої статури, була одягнута в чорну сукню.  Якщо ви бачили цих осіб, знаєте місце їх перебування, чи маєте додаткову інформацію про обставини скоєння цього злочину, повідомте про це до найближчого відділення поліції за телефоном «гарячої лінії» 102.

Поділитися в соціальних мережах: