У центральній міській лікарні в Сумах відкрили нейрохірургічне відділення

Нейрохірургічне відділення відкрили у центрі серцево-судинної патології на базі центральної міської лікарні. 15 ліжок відремонтованого стаціонару  вже доступні для пацієнтів, котрі потребують хірургічного втручання.

Раніше тут було терапевтичне відділення, зараз же в судинному центрі для сумчан стали доступними 15 нейрохірургічних ліжок.

Відремонтували палати, коридор, харчоблок, а також перев’язувальну та маніпуляційну кімнати. На це витратили майже 300 тисяч гривень з міського бюджету та власних коштів лікарні.  Оновили і санітарний блок, який у подальшому планують зробити  доступним для людей з особливими потребами.

А за спонсорські кошти у кожній палаті облаштували кисневі системи.

 «Усі хворі з ознаками інсульту їдуть в один стаціонар, вони не їздять містом, не шукають, де їх приймуть, – приїжджають у стаціонар, і вже тут ми забезпечуємо повністю допомогу», – говорить Володимир Колесник,  лікар-нейрохірург.

Саме кваліфікована медична допомога протягом перших трьох-п’яти годин після виявлення ознак інсульту гарантує більше шансів на повернення до повноцінного життя.

 «Чим швидше хворий з підозрою на інсульт потрапляє до лікарні, тим більші у нього шанси на повне одужання», – розповідає Андрій Сидоренко,  завідувач нейрохірургічного відділення.

Також за кошти з міського бюджету у центральній лікарні відремонтували приймальне відділення.

У планах на наступний рік – відкрити відділення реабілітації.

Поділитися в соціальних мережах: