У Глухові не знають куди подіти пам’ятник Ілліча

35

Розпорядження про списання Ілліча підписав особисто мер Мішель Терещенко ще 28 квітня, пише газета Неділя.

Була створена комісія, яку очолив начальник відділу з житлово-комунальних питань управління ЖКГ Роман Пархоменко. За його словами, куди подінуть монумент, стане зрозуміло тільки після того, як на нього буде готова оцінка.

«Каркас пам’ятника зроблений з бронзи, всередині він — бетонний. Як тільки побачимо, скільки його оцінять, будемо приймати рішення: чи то переплавити його в щось інше, то чи продати», — повідомив Пархоменко.

Дізнавшись про активізацію процесу навколо статуї, багато городян почали висловлювати побоювання щодо можливості продажу спільного майна нишком. Люди бояться, що якісь ділки покладуть гроші в кишеню, вже звучала сума в 700-800 тисяч гривень.

Нагадаємо, пам’ятник вождю світового пролетаріату був демонтований 7 грудня минулого року. З проханням передати його в заповідник і зробити музейним експонатом до міської влади звернулося кілька громадських організацій та керівництво заповідника «Глухів».

Однак мер не пішов на це, і на одній із сесій вже ставилося питання про списання, звучали наміри продати пам’ятник, щоб виручені гроші витратити на розвиток міста. Тоді звучали різні цифри, наприклад, якщо просто здати статую на металобрухт, то вийде від 170 до 270 тисяч гривень. Однак голосів не вистачило, повалений вождь залишився на балансі ЖЕКу.

До речі, ще до обрання мером Мішель Терещенко обіцяв вкласти мільйон особистих грошей в реконструкцію площі, якщо звідти приберуть Леніна.

Поділитися в соціальних мережах: