У Китаї розробляють стандарти 6G

Окремі компанії в Китаї вже використовують покоління мобільного зв’язку 5G.

Китайські вчені почали розробляти новий стандарт мобільного зв’язку шостого покоління 6G. Про це заявив Міністр промисловості та інформатизації КНР Мяо Вей, — передає China Daily.

Мяо Вей додав, що одним із ключових завдань розробок і розвитку нового покоління зв’язку є «загальна машинізація», коли більшість робочих людських завдань делегується машині.  Міністр згадав і популярну у Китаї концепцію «Інтернету речей» (Internet of Things). Вона передбачає підключення до єдиної мережі різних пристроїв з вбудованими датчиками. За прогнозами китайських вчених, це має максимально спростити рішення повсякденних завдань, полегшити процес обміну даними, повністю або частково виключивши участь людини.

Зараз Китай працює і над технологією стандарту зв’язку 5G. Найбільші місцеві оператори зі своїми партнерами, включно з компанією Huawei і корпорацією ZTE, займаються розробкою і випробуваннями станцій та пристроїв під стандарт зв’язку п’ятого покоління.

5G підвищить швидкість передачі інформації до одного гігабайта на секунду, тобто у 20-50 разів швидше існуючих стандартів передачі даних.

Поділитися в соціальних мережах: