У Кияниці та Сумах розповідали про безпечну поведінку

Взимку зростає кількість пожеж, спричинених необережністю у використанні опалювальних приладів. Тому рятувальники продовжують проводити профілактичну роботу серед населення щодо правильного використання печей і електрообігрівачів, аби запобігти можливим трагедіям.

Зокрема, 20 лютого у с. Кияниця Сумського району співробітники Сумського районного сектору провели виступи у трудових колективах сільської ради та дитсадку «Пролісок». Фахівці нагадали присутнім інформацію про те, що печі не можна залишати без нагляду. Також забороняється розпалювати їх легкозаймистими рідинами. Крім того, дверцята топки завжди повинні бути зачиненими. Також було наголошено на необхідності використання виключно сертифікованих електрообігрівачів. Не варто вмикати одразу декілька потужних приладів до електромережі, адже це може призвести до виникнення короткого замкнення та пожежі. Якщо потрібно висушити речі, в жодному разі не потрібно робити цього на електрообігрівачу. Для кращого засвоєння наданої інформації працівники закладів отримали тематичні пам’ятки.

Крім того, рятувальники провели бесіду з дітьми у дошкільному навчальному закладі, відвідали житловий сектор і місцеві природні водойми, де нагадали громадянам основні правила безпеки життєдіяльності. Подібні заходи відбулися у житловому секторі м. Суми та Роменського району.

Безпека життя та здоров’я громадян – основна цінність у діяльності співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Крім безпосередньої допомоги в екстремальних життєвих ситуаціях, рятувальники намагаються запобігти їм. Тому фахівці Служби порятунку і надалі проводитимуть тематичні заходи серед населення, щоб громадяни не забували про безпечну поведінку, — повідомляє управління ДСНС України у Сумській області.

IMG_20180220_120631 IMG-0fc40a66f29560dd2c93bb89a05dbffe-V

Поділитися в соціальних мережах: