У Конотопі активісти пікетували відділ поліції

13

Громадські активісти, низка партій націоналістичного спрямування, спілка ветеранів АТО та інші, сьогодні пікетували Конотопський відділок поліції.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав громадський активіст Генадій Тарасенко.

«Активісти вимагатимуть звільнення керівника О.А. Нештенка, який допустив низку помилок під час святкування 9 травня «Дня перемоги», а також його повної бездіяльності та так би мовити «кришування» нелегального бізнесу та криміналітету», — написав він.

До активістів вийшов начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештенко. Він розповів, що особу людини, який ходив з «георгіївською стрічкою», встановили. За словами начальника поліції, з людиною наразі працює СБУ. Олексій Нештенко наголосив, що стосовно працівників поліції, які допустили провокатора на масовий захід, наразі проводиться службова перевірка, пише Топ Конотоп.

Як заявив присутній під стінами поліції міський голова Артем Семеніхін, чоловік з «георгіївською стрічкою» є працівником заводу «Авіакон». Він публічно звернувся до підприємства з проханням зробити висновки стосовно людини, яка має відношення до сфери оборони України.

Міський голова додав, що в поліції є проблема з недостатністю кадрів. Він наголосив, що після наради у стінах поліції особисто він до Олексія Нештенка претензій не має.

Представники поліції обговорили з активістами інші робочі моменти. Питання про звільнення очільника полісменів Конотопа не підіймалося.

Нагадаємо, 9 травня біля Меморіалу Вічної Слави під час масового заходу з вшанування загиблих під час Другої світової війни активісти зірвали та спалили «георгіївську стрічку» з чоловіка.

12

© Фото Конотопские сплетни

Поділитися в соціальних мережах: