У Конотопі жителі багатоповерхівки у нечистотах та без світла (+ФОТО)

Після ремонту трамвайного переїзду жителі багатоповерхівки – у нечистотах та без світла

Після ремонту трамвайного переїзду жителі багатоповерхівки – у нечистотах та без світла.

Після ремонту трамвайного переїзду по проспекту Червоної Калини каналізацією затопило будинок, розташований поблизу. Жителі два дні сидять без світла і в смороді.

Нагадаємо, 22 грудня, почалися ремонтні роботи трамвайного переїзду по пр.Червоної Калини. Ремонтом займалося київське підприємство ТОВ «Україна енергосервіс ЛТД».

Кілька днів тому фірма завершила всі роботи і поїхала додому. Після цього з-під плит пішла вода. Як виявилося, прямо під переїздом забився каналізаційний колодязь. Нечистотами затопило підвал багатоповерхового будинку по пр.Червоної Калини, 24.

З 27 грудня в будинку немає світла, в квартирах стоїть сморід. За словами жителів, до електричної щитової дістатися немає можливості. Співробітники місцевого водоканалу намагаються відкачувати воду з підвалу, але безрезультатно.

Працівників підприємства, які ремонтували переїзд, в терміновому порядку викликали в Конотоп для того, щоб виправити ситуацію. Зі столиці приїхала спеціальна машина «Кріт». Як виявилося, причиною забивання каналізації стала забута в колодязі фуфайка.

На даний момент ведуться ремонтні роботи. За словами столичних робітників, з такою проблемою вони стикаються вперше. Кажуть, що каналізаційних колодязів на проїжджій частині бути взагалі не повинно.

Варто зазначити, що бетонну плиту на трамвайному переїзді зробили зйомною, щоб у випадку подібних неполадок був доступ до колодязя.

Рух автомобільного транспорту та трамваїв на цій ділянці перекрито до завершення робіт.

Джерело: topkonotop.com

zatopleny_dom_tramvayny_pereezd_10.jpg

zatopleny_dom_tramvayny_pereezd_02.jpg

zatopleny_dom_tramvayny_pereezd_06.jpg

Поділитися в соціальних мережах: