У Лебедині люди лізли на стовп

На вихідних у Лебедині, як і по всій Україні, святкували Масляну.  Масове дійство з конкурсами, численними привітаннями, виступами артистів, аукціоном зібрало тисячі мешканців  міста у лісопарку.
Розважали лебединців виступи артистів МЦКД, народного аматорського вокального ансамблю автентичного співу «Стріла», творчого колективу Маловисторопського коледжу ім. П.С. Рибалка та талановиті баяністи з шоу-дуету «VIVAT-MIX», а найбільше захоплення глядачів викликали цікаві конкурси.

Одним з таких був конкурс поїдання вареників, під час якого юнаки змогли продемонструвати свій апетит. Протягом святкування на традиційному аукціоні жителі міста змогли придбати необхідні у господарстві речі за смішними цінами. Так, наприклад, мішок кукурудзи був куплений всього за 40 грн, одне з молочних поросяток за 350 грн, мікрофон для караоке за 110 грн. Крім цього, лебединцям продали дзеркальних коропів, мішок зерна, пелети для опалення дому та ще багато всякої всячини. Люди не жалкували за витраченими коштами, адже усі вони  підуть на памперси та медикаменти для діток-інвалідів.

Почесне перше місце у конкурсі на кращий торговий курінь  вибороло ТОВ «Лебединські ковбаси», друге – ТОВ «КРУК», а третє – пекарня «Bakehouse».
У конкурсі «Масляний вареник» найсмачнішими виявились вареники від кулінарів ВПУ лісового господарства, друге місце журі віддало підприємству ФОП «Петрович», а третє – ФОП «Усик».

П’ятьом сміливцям з тих, хто вирішив випробувати себе на стовпі, нагородою стали електропраска, електрочайник, порося, компресор для автомобіля та електромагнітола. Найсильнішим у конкурсі на піднімання гирі виявився Віталій Озерний. Втім, усі учасники отримали заохочувальні призи.

  Для дітлахів були представлені різні розваги: тир, електричні машинки, атракціони, солодка вата, попкорн та найбільш захоплюючим видалось спускання зі сніжної гірки, біля якої за безпекою наглядали волонтери громадської організації «Місто 2.0». imgonline-com-ua-Resize-M5QjuCVdiwo imgonline-com-ua-Resize-MPb81WmWT5tY imgonline-com-ua-Resize-oEp8f8jru27O imgonline-com-ua-Resize-zFyrjc9E00Q6U

Поділитися в соціальних мережах: