У macOS 10.15 з’явиться функція для виведення зображення з Mac на iPad

Інсайдери поділилися інформацією про одну з найбільш корисних функцій майбутньої macOS. За їх словами, Apple вмонтує в macOS 10.15 можливість використання iPad в якості зовнішнього дисплея для Mac.

Екрани Apple завжди вигідно відрізняються від екранів інших виробників, а технології, які використовуються в одному типі пристроїв, з часом стають стандартом для всіх пристроїв компанії, як це було з Retina-дисплеями, вперше представленими в iPhone. Комп’ютери та монітори Apple вподобали багато професіоналів, зокрема за якість передачі кольору. Тепер стало відомо, що Apple працює над новою функцією для виведення зображення з iPad на Mac, яка, ймовірно, з’явиться в macOS 10.15.

Варто відзначити, що компанія Astro HQ вже пропонує адаптер Luna Display, який дозволяє використовувати iPad в якості зовнішнього дисплея для Mac-комп’ютерів. Крім цього, на ринку існують інші пропозиції, але Luna Display є найкращим на сьогоднішній день.

Тепер компанія Apple працює над тим, щоб впровадити цю функцію в macOS. За словами людей, близьких до розробки macOS 10.15, нова система отримає функцію, яка дозволить виводити будь-який додаток на зовнішній дисплей або iPad.

Нова функція розробляється під кодовою назвою “Sidecar”. Для її активації потрібно буде навести курсор на зелену кнопку “Розгорнути” у вікні програми на комп’ютері Mac. Далі з’являться варіанти відображення на зовнішньому дисплеї або iPad.

Інсайдери також відзначають, що користувачі iPad з підтримкою Apple Pencil зможуть малювати за допомогою олівця в будь-яких сумісних програмах в режимі “Sidecar” в macOS 10.15.

Очікується, що Apple представить macOS 10.15 в червні цього року під час Всесвітньої конференції розробників.

Джерело: macdigger.ru

Поділитися в соціальних мережах: