У міському Центрі зайнятості провели ярмарок військових професій

Його організував Сумський облвійськкомат. Перед присутніми чоловіками виступили заступник військового комісара підполковник Олег Скічко і начальник відділу комплектування та призову підполковник Ігор Закревський.

До уваги присутніх офіцери оголосили перелік актуальних військових вакансій, ознайомили з вимогами, яким повинні відповідати претенденти на армійську службу за контрактом, розповіли про гарантовані соціальні пільги військовослужбовців Збройних Сил України.
«Відповідно до рішення Верховного Головнокомандувача, з 1 січня 2016 року відбулося суттєве збільшення грошового забезпечення військовослужбовців, відповідно, військові вакансії для кандидатів стали більш привабливими. Достатній рівень грошового забезпечення дозволить залучити на армійську службу професіоналів, які мають досвід участі в бойових діях, морально і психологічно готових до них, патріотів України, готових стати на захист Батьківщини», — зазначив Олег Скічко.
Підсумком зустрічі стали 10 письмових рапортів від чоловіків призовного віку з проханням прийняти їх на контрактну службу в ЗСУ.

Джерело rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: