У районній лікарні на Сумщині розгорнуть додаткові “ковідні” ліжка

На апаратній нараді у Тростянецькій міській раді Анатолій Плахтиря, керівник КЗ «Тростянецька міська лікарня», висвітлив ситуацію щодо лікування хворих на коронавірусну інфекцію.
Він повідомив, що для лікування хворих з підозрою на коронавірус та з встановленим діагнозом COVID-19 в інфекційному та реанімаційному відділеннях Тростянецької міської лікарні розгорнуто 35 ліжок. Усі вони забезпечені подачею кисню (28 мають централізовану подачу, та 7 – з використанням кисневих концентраторів).
Наразі у лікарні використовується 80 балонів кисню. Вони доставляються з Охтирки та Харкова.
Допомогу хворим надають 4 бригади бригади медпрацівників, до складу яких входять лікарі – терапевти, інфекціоністи, реаніматологи й медичні сестри.
З початку пандемії у Тростянецькій міській лікарні проліковано понад 270 пацієнтів з підозрою на коронавірус та близько 170 осіб з підтвердженим діагнозом «коронавірусна хвороба».
“Станом на сьогодні в інфекційному відділенні лікується 24 людини, з них 15 хворих на коронавірус. У  переважній більшості це жителі Тростянця та Тростянецького району (двоє хворих – із Великої Писарівки)”, – розповів керівник лікарні.
За дорученням міського голови Юрія Бови у травматологічному відділенні Тростянецької міської лікарні тимчасово будуть розгорнуті додаткові місця для лікування хворих на COVID-19, оскільки ситуація з розповсюдженням цієї інфекції поки що залишається складною.
Нагадаємо, що Тростянецька лікарня є опорною по боротьбі з коронавірусом для Тростянецького, Охтирського, Великописарівського районів.

 

Поділитися в соціальних мережах: