У родині з Конотопа на рак захворіло двоє дітей

У квітні Каміллі Петрушенко виповнилось три роки, а у травні вона потрапила у відділення онкогематології Сумської обласної дитячої лікарні з діагнозом «гострий лімфобластний лейкоз». Її 20-річний брат понад рік бореться з медулярним раком. На лікування потрібні кошти, яких у родини не вистачає.

Про хворобу дівчинки написала газета «Ваш Шанс». Симптоми з’явились після того, як дівчинці зробили щеплення АКДП — проти кашлюку, дифтерії, правця. Підвищилась температура тіла і трималася кілька днів. Каміллу госпіталізували до місцевої лікарні, взяли аналізи, припускали ГРЗ. Лікування не допомагало, тому мама вирішила відвезти дитину в Суми, де 14 травня поставили діагноз. Зараз лікують від онкозахворювання, курс хіміотерапії.

Наталія Петрушенко, мама дівчинки, у коментарі Конотоп.Сity інформацію підтвердила. На дівчинку чекає довготривале лікування — впродовж 7-9 місяців. У родини не вистачає грошей, адже вже понад рік сім’я бореться за життя старшого сина — Костянтина Дяченка. У нього інше онкозахворювання — медулярний рак. Незабаром на хлопця чекає вже третя операція, а потім — реабілітація. Зараз він лікується у Києві.

Допомогти родині можна, перерахувавши кошти на банківську карту Наталії Петрушенко: 5168 7427 2430 8246, (ПриватБанк).

Додаткову інформацію можна дізнатися у волонтера за номером: (067) 117-90-87, Лариса.

Варто зазначити, що Костянтин Дяченко — студент 4-го курсу Політехнічного технікуму КІСумДУ. У закладі влаштовували благодійні концерти на його підтримку.

Джерело: konotop.city

Поділитися в соціальних мережах: