У селі на Сумщині обіцяють відкрити Будинок культури

Село Любитове Кролевецького району знавало колись і кращі часи…

Була в селі й школа-восьмирічка, де навчалося понад 200 дітей. Саму тут робив перші кроки на шляху до знань майбутній академік, державний діяч зі світовим ім’ям Василь Кремень, якому і зараз небайдуже, що відбувається на його малій Батьківщині.

Саме тому й завітав Василь Григорович на Кролевеччину, де біля будівлі колишньої сільської школи зустрівся з людьми: місцеві мешканці просять облаштувати тут Будинок культури. Будівля ця є доволі старою — їй вже понад 100 років, але вона у хорошому стані, хоча, звісно, й потребує реконструкції.

Як зазначає у своїму дописі на Facebook народний депутат України Ігор Молоток, разом з представниками місцевої та районної влади, підрядниками вже обговорили і узгодили план дій щодо реконструкції.

«Очевидно, що треба починати з покрівлі, а це, за попередніми підрахунками, обійдеться як мінімум у півмільйона гривень, то ж без державної допомоги не обійтись. Але Любитове – незвичайне село, яке заслуговує на увагу, тож докладатиму максимум зусиль, аби колеги також погодились, що любитовчанам необхідно створити гідні умови для розвитку і реалізації їх багаточисленних талантів» — говорить депутат.

Поділитися в соціальних мережах: