У Шостці можна одружитися за добу

Сервіс Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» – сучасний, позбавлений зайвих бюрократичних процедур, з грудня доступний і в місті Шостка. З початку дії сервісу майже 850 пар Сумщини поєднали свої долі, не чекаючи місяць.

Партнером проекту в місті Шостка став комунальний заклад «Шосткинський центр культури і дозвілля», захід реалізується у співпраці з Шосткинським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області.
Сказати свої заповітні «Так» відтепер можна у місті Шостка, на вулиці Садовий бульвар, у будинку 13.
Додаткову інформацію закохані можуть отримати за телефонами: (05449) 2-25-54 (Шосткинський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області); та (05449) 6-25-69 (комунальний заклад «Шосткинський центр культури і дозвілля»).
Нагадаємо, місто Шостка стало четвертим, де можна укласти шлюб в скорочені терміни. Сервіс «Шлюб за добу» вже успішно працює у містах Суми, Тростянець, Ромни, поєднуючи молоді гарячі у своєму коханні серця.
Кохайтеся, а про документи подбає Мін’юст!

Поділитися в соціальних мережах: