У Шостці пенсіонерка перерахувала гроші на лікування неіснуючої дитини

16

Поліція розшукує двох шахрайок, які, зігравши на родинних почуттях 67-річної мешканки Шостки, виманив у неї чималу суму грошей на лікування дитини, котра нібито зазнала тілесних ушкоджень від необачних дій її доньки.

До поліції з заявою про шахрайство звернулася 67-річна мешканка Шостки. Вона розповіла правоохоронцям, що вдень на її мобільний телефон зателефонувала жінка, яка голосом, схожим на голос її доньки, прохала про допомогу. За словами «родички», вона випадково дверима зачепила у супермаркеті маленького хлопчика. Дитина впала та отримала тілесні ушкодження. Зараз вона знаходиться у поліції та на лікування постраждалого потрібна велика сума грошей. Потім «донька» передала слухавку слідчому, яка підтвердила слова та додала, що гроші потрібно терміново перерахувати на вказаний номер мобільного телефону. 

Перебуваючи у розпачі, пенсіонерка взяла своїх 2 000 заощаджень, позичила 3 000 гривень у сусідки та поїхала до банку щоб перерахувати гроші. Увесь цей час «слідча» її тримала на телефонному зв’язку. 

Провівши успішно фінансову операцію, літня жінка повернулась додому, проте телефонна співрозмовниця наполягала, що потрібні ще гроші. Передчуваючи обман, вона не стала позичати гроші і поклала слухавку. 

Лише наступного дня постраждала перетелефонувала іншій доньці та розповіла про нещастя в родині. Остання зв’язалася з сестрою і з’ясувала, що та в поліцію не потрапляла, а на телефонні дзвінки матері не відповідала, бо знаходилась на роботі. 

Сьогодні правоохоронці роблять все можливе, аби встановити особу зловмисниць та притягти їх до відповідальності. За даним фактом вже відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Проводяться подальші слідчі дії.

Поділитися в соціальних мережах: