У Шостці розкрили злочин за допомогою відеокамери

Жителька Шостки, не дочекавшись видачі банкоматом готівки, пішла знімати гроші до іншого автомату самообслуговування. Проте пристрій за кілька секунд по тому кошти у сумі 1 000 гривень все ж таки видав. І ними скористалася наступна у черзі клієнтка.

До поліції із заявою про крадіжку 1000 гривень звернулась 47-річна мешканка Шостки. Жінка розповіла правоохоронцям, що знімала гроші через банкомат, але автомат дав збій. Не дочекавшись видачі готівки, вона пішла до іншого терміналу, а там з’ясувалося, що коштів на рахунку вже немає.
Поліцейські провели перевірку і з’ясували, що банкомат готівку хоч і з запізненням, але все-таки видав, однак гроші забрала наступна в черзі жінка, обличчя якої зафіксувала камера відеонагляду, встановлена у терміналі.
«Провівши ряд пошукових заходів, поліцейські встановили особу підозрюваної, — розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції, — Жінці 47 років. Саме вона забрала чужі гроші, видані банкоматом із запізненням, та витратила на свої потреби».
Наразі кримінальне провадження відкрите за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Санкція статті передбачає покарання від чималого штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років. Втім, за будь-яких обставин подальшу долю підозрюваної визначить суд, — повідомляють у відділі комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах: