У Шостці законсервують виправну колонію

32

Міністерство юстиції запропонувало законсервувати 13 в’язниць,  наповненість яких сягає менше половини. Серед них і Шосткинська виправна колонія №66.

Це дозволить зекономити близько 70 млн. гривень бюджетних коштів. Про це на засіданні уряду заявила заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова.

За її словами, утримання таких установ є неефективним з точки зору оплати опалення і інших енергоресурсів.

Як розповів в. о. начальника ШИК-66, підполковник внутрішньої служби Олексій Степанюк в інтерв’ю Шостка.INFO, засуджених, які відбувають покарання в колонії, переведуть в інші пенітенціарні установи протягом приблизно 10 місяців.

Що стосується персоналу, то, можливо, ряду співробітників ШИК-66 буде запропоновано перевестися на роботу в інші пенітенціарні установи, інших скоротять

Степанюк зазначив, що підприємство при колонії, де працювали ув’язнені, продовжить функціонувати. Там буде вільнонайманий персонал. Також, ведуться розмови і про передачу Собору Різдва Пресвятої Богородиці (зараз там — професійно-технічне училище, яке працює при ШИК-66).

Довідка: Згідно з даними Державної кримінально-виконавчої служби, станом на 2016 рік в Україні (без урахування Криму і ОРДЛО) було 113 кримінально-виконавчих установ (колоній і виправні центри), 6 виправних колоній для неповнолітніх, 12 слідчих ізоляторів і 17 установ виконання покарань з функцією СІЗО. У них містилися близько 61 тисячі ув’язнених.

Поділитися в соціальних мережах: