У Шостці жінка перерахувала інтернет-аферистам понад 20 000 гривень за неіснуючі телевізори

За інформацією відділу комунікацій поліції Сумської області, жінка вирішила скористатися вигідною пропозицією, знайденою в Інтернеті, та перерахувала повну передоплату за вподобані телевізори. В результаті своєї надмірної довірливості вона залишилася без товару, і без грошей.

В поліцію з заявою про шахрайство звернулась 39-річна мешканка Шостки. Жінка розповіла правоохоронцям, що знайшла на одному з сайтів пропозицію про продаж телевізорів різних марок по вигідній ціні. Зробила замовлення на сайті про покупку двох телевізорів, а за кілька хвилин їй зателефонував невідомий, назвавшись менеджером цього інтернет – магазину. Він з’ясував деякі деталі замовлення, а також умови і строки доставки.

За його словами, якщо клієнтка зробить повну передоплату за товар, її замовлення доставлять кур’єром безкоштовно. Жінка погодилась на пропозицію, отримала по електронній пошті реквізити для оплати та перерахувала понад 20 000 гривень на рахунок вказаної фірми.  За кілька днів вона з’ясувала, що сайт, де вона робила замовлення, вже не активний, а номери вказаних на ньому телефонів – недійсні. 

За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Зараз ведуться пошуки афериста.

Поділитися в соціальних мережах: