У січні в Сумах з’явилося 275 нових родин

Упродовж першого місяця нового року мешканці Сумщини активно укладали шлюби, повідомляє обласне управління юстиції. Січень став щасливим для 275 нових родин, які відтепер святкуватимуть річниці весілля саме у цей зимовий місяць. А 30 пар молодят скористалися можливостями нового сервісу Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» та стали на весільний рушник у максимально короткий термін.

Проект «Шлюб за добу» діє в обласному центрі вже практично рік — з 14 лютого 2017 року.

Що потрібно для того, щоб скористатися цим сервісом?

Подати заяву чоловік і жінка можуть по досягненню шлюбного віку 18 років. Також парі необхідно визначитися зі зручним часом для церемонії та укласти договір про організацію проведення шлюбу. Військові АТО можуть одружитися за 24 години, сплативши лише 85 копійок.

Які документи потрібні?

  1. Паспорт громадянина України чи паспортний документ громадянина іншої держави.
  2. У разі, якщо заявник раніше вже був у шлюбі, потрібно надати документи, що підтверджують його скасування.

Окрім Сум, проект успішно реалізується у Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Маріуполі, Дніпрі, Сєвєродонецьку, Луцьку, Кам’янець–Подільському, Миколаєві, Рівному, Харкові, Ужгороді, Чернівцях, Чернігові та Тернополі.

Організатором пілотного проекту «Шлюб за добу» у місті Суми є Комунальний заклад Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв, який знаходиться за адресою : м. Суми, вул. Петропавлівська, 49. тел. (0542) 22-00-52.

 

Поділитися в соціальних мережах: