У Сумах 81% тепломереж в аварійному стані

51

Про це йшла мова під час засідання колегії облдержадміністрації сьогодні, 15 червня.

Начальник відділу ЖКГ Сумської ОДА Сергій Луговий доповів про підготовку до опалювального сезону 2017-2018, проведення ремонтних робіт тощо. Зупинився він і на питанні експлуатації теплових мереж, яке на сьогодні є проблемним.

«Найбільша частка ветхих та аварійних мереж по містах: Суми – 81%, Глухів – 70,3%, Конотоп – 33,7%, Ромни – 33,6%, Шостка – 32,7%. Загальний показник по області становить 57,7% (341 кілометр)», – зазначив Сергій Луговий.

Прискорити вирішення питання ремонту теплових мереж очільник області доручив департаменту інфраструктури СМР. Водночас керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький акцентував на тому, що обласному центру необхідно покращити роботу житлово-комунальних контор в підготовці до нового опалювального сезону.

«У місті Суми більшість робіт з підготовки багатоквартирних будинків проводив саме «Сумитеплоенерго», хоча насправді це функція обслуговуючих організацій – ЖЕКів чи ОСББ. Ми вважаємо, що робота з підготовки до опалювального сезону 2016-2017 років ЖЕКами була провалена. Тому, будь ласка, робіть висновки, а наш відділ житлово-комунального господарства буде контролювати жорстко, і місто Суми в тому числі», — наголосив він.

Поділитися в соціальних мережах: