У Сумах арештували квартири, будинок, гараж та автомобіль колишнього керівника СНВО

Зарічний районний суд наклав арешт на майно колишнього керівника Сумського НВО. Заарештували дві квартири, будинок, гараж та автомобіль. Про це повідомили в обласній прокуратурі 7 квітня, передає Суспільне.

Чоловіку повідомили про підозру 5 квітня. Його підозрюють у “безпідставній невиплаті майже 100 млн грн заробітної плати працівникам” підприємства, говорять у прокуратурі.

Дії підозрюваного кваліфікували за двома статтями Кримінального кодексу – “безпідставна невиплата заробітної плати більш як за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства” та “невиконання судового рішення, вчинене службовою особою”.

25 березня Суспільне спілкувалося з Андрієм Шестовим, адвокатом колишнього керівника заводу Олексія Цимбала. Тоді Шестов сказав, що “звинувачення особи, на думку захисту, абсолютно безпідставне, у підприємства просто не було можливості виплачувати заробітну плату в той час.

8 квітня адвокат Андрій Шестов телефоном відмовився коментувати повідомлення прокуратури про арешт майна екскерівника заводу, пославшись на “інтереси підзахисного”.

Нагадаємо:

  • З 2011 до 2019 рр. Сумське НВО очолював Олексій Цимбал, з 2019 року і дотепер керівником є Володимир Лук’яненко.
  • Борги через невиплачену заробітну плату у підприємства накопичились з 2014 року. Станом на початок березня загальний борг склав понад 200 мільйонів гривень.
  • У Сумах 16 березня суд відмовив колишнім машинобудівникам у задоволенні позову про банкрутство товариства.

Поділитися в соціальних мережах: