У Сумах “бабський батальйон” шукає вільні руки

Сьогодні, 5 грудня, світ відзначає Міжнародний день волонтера. Він започаткований у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН.

Ми вітаємо всіх волонтерів Сумщини: тих, хто опікується потребами дітей, дорослих, а також чотирилапих. А особливо тих, хто допомагає українським солдатам.

Тому сьогодні розповімо про волонтерів “Сумського бабського батальйону Тил”. З 2014 року працює цей “бабський батальйон”. Вони шиють “кікімори”, маскувальні сітки, рукавиці, нижню білизну, форму, термобілизну, сумки для аптечок, спальні мішки, флісові жилетки, прапори – все найбільш необхідне солдатам на передовій.

“Збираємо обрізки зі швейних цехів в Україні, хтось приносить, і ми шиємо і сітки, і форму. Багато чого”, – говорить Валентина Андріяшева, координатор волонтерського центру.

Майже всі волонтери об’єднання – пенсіонери, які допомагають українським солдатам. Кажуть, що “вільні руки” потрібні завжди. Адже раніше одну сітку плели за день, тепер робота може затягнутися на тиждень. Жінки говорять, що їм приємно ходити до волонтерського центру, адже роблять добру справу. І намагаються не зменшувати обертів.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: