У Сумах багатоповерхівка 45 років без ремонту

Сумчани, що  мешкають в будинку на вулиці  Роменській, 90, скаржаться на дірявий дах та підтоплення будинку. Багатоповерхівці вже 45 років, але її жодного разу ніхто не ремонтував: ні капітального, ні поточного ремонту не було. Хоча за комунальні послуги сплачують вчасно.

Куди тільки не зверталися сумчани, але реакції ніякої. Містяни самостійно робили косметичний ремонт будинку, але потрібно зробити набагато більше: ремонт даху і мереж водовідведення.

«Я особисто неодноразово звертався в письмовій і усній формі в департамент комунального майна, в ЖЕК. І мешканці ось стоять поряд, але реакції ніякої: під’їзди заливає, квартири заливає, платимо ми регулярно все і вчасно», – говорить Григорій, мешканець будинку.

У ТОВ «Коменерго-Суми» (обслуговуюча організація), наголошують – капітальний ремонт проводить департамент інфраструктури.

«З приводу протікання покрівлі: роботи заплановано на весну, оскільки за нинішніх погодних умов виконати ці роботи неможливо. Ми робимо лише поточний ремонт, в повному обсязі мережі замінити немає можливості, тобто необхідно обирати, або покрівлю ремонтувати, або ж замінювати мережі. Частково міняємо, протікання усуваємо в будь якому випадку», – повідомила Інна Босенко, директор ТОВ «Коменерго-Суми».

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: