У Сумах будують пандуси для людей з інвалідністю

Сьогодні на виїзному брифінгу представники місцевої влади та компанії забудовника розповіли, коли завершать ремонт пандуса на вулиці Глінки, 11.

За словами Дмитра Ніколаєнкова, директора ТОВ “СУМИСТРІМБУД” (підрядної організації, яка будує пандус),  спуск із квартири на асфальтне покриття зроблений на 60%. До пандусу добудують приміщення тамбурного типу, там можна буде залишати інвалідний візок.

“У мене був певний скепсис щодо того, чи почує влада народ, але я звернувся до Вікторії Гробової, і людина відгукнулася. Без будь-яких  зайвих питань, без  умов, просто взяли і допомогли. Дуже всім дякую», – говорить Владислав Морозов, майстер спорту міжнародного класу, призер параолімпійських ігор з біатлону.

Роботи почали 3 липня. Завершити будівництво планують десь через тиждень. Загальна вартість робіт близько 196 тисяч гривень.

«Ми робимо перший крок, щоб зробити другий крок. Ми зробимо так, щоб всі 20 осіб з інвалідністю, які подали заяву  і потрапили в список будинків, яким облаштують пандуси, мали рівні можливості. Їм також збудують такі пандуси, аби їм було комфортно жити», – говорить Олександр Лисенко, міський голова Сум.

Зауважимо, що в стадії підготовки будівництво подібного пандусу на Сірка, 15. Загалом у планах на цей рік будівництво трьох пандусів (один вже збудували), на них виділили 500 тисяч гривень.

Галіна Корявко

 

Поділитися в соціальних мережах: