У Сумах чоловік побив контролера і хотів втопити у Чешці

До місяця арешту і штрафу у 4800 грн. засуджено сумчанина, який намагався втопити у Чешці контролера Сумиобленерго.

У Сумах Зарічний райсуд визнав винним у хуліганстві й засудив до місяця арешту сумчанина, який побив жінку-контролера «Сумиобленерго», після чого   намагався втопити її у озері Чеха, повідомляє «Ваш шанс».

Також йому належить відшкодувати постраждалій 2800 грн. за шкоду, заподіяну її майну, і 2000 грн. моральної шкоди.

Як встановило досудове слідство, в березні минулого року контролер «Сумиобленерго» Марина (тут і далі імена змінені) перебувала в під’їзді будинку №31 на вул. Харківській, де на 10-му поверсі знімала показання лічильників електроенергії. В цей час до неї підійшов один з мешканців цього під’їзду Сергій. Віг грубо штовхнув жінку в ліфт, схопив її за волосся і вдарив в живіт. Коли ліфт приїхав на перший поверх, Сергій витягнув з нього Марину і продовжив побиття. Потім виволік її на вулицю, продовжуючи бити, і потягнув за волосся в сторону озера Чеха, заявляючи, що втопить її.

На щастя, Марина була не зовсім одна – в сусідньому під’їзді показання лічильників знімала її колега. Жінці вдалося набрати її номер і повідомити, що її б’ють. Колега, зрозумівши, що справа серйозна, вискочила на вулицю і побачила, як невідомий б’є Марину і тягне її за волосся в сторону озера. Вона викликала поліцію і попросила першого зустрічного хлопця втрутитися і врятувати колегу. Хлопець дійсно допоміг – він відштовхнув Сергія так, що той впав. Жінки в цей час змогли відскочити в сторону. Вставши, агресор відправився в сторону свого під’їзду. Жінки дочекалися поліцію.

Відносно Сергія відкрили кримінальне провадження за хуліганство. У суді він свою провину не визнав – заявив, що дійсно підійшов до потерпілої, вирішивши, що вона краде лічильники. У нього особисто ніхто лічильників не крав і конкретних прикладів таких випадків він не знає, але чув від когось, що таке буває. За словами Сергія, він запитав у жінки, хто вона така, але вона грубо йому відповіла. Вирішивши, що вона злодійка, він затягнув її в ліфт, а потім витягнув на вулицю, так як, нібито, хотів викликати поліцію. При цьому він її не бив і за волосся не тягав, просив перехожих викликати поліцію. Марину він відпустив, коли приїхали співробітники поліції.

Марина, розповідаючи про те, що трапилося, підкреслила, що відповіла на запитання Сергія і повідомила, що вона контролер. У неї було з собою посвідчення, але чоловік про нього не питав, а відразу накинувся на неї.

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: