У Сумах дефіцит кадрів не дозволяє випускати на лінії понад 44 тролейбусів

34

Через гострий дефіцит кадрів на КП «Електроавтотранс» на лінії виходить 42-44 тролейбуса при комунальному замовленні в 50 одиниць.

Про це заявила начальник відділу руху підприємства Ольга Нікуліна 9 червня на засіданні тимчасової контрольної комісії по діяльності КП «Електроавтотранс», повідомляє transport.sumy.ua.

«Я другий рік б’юся, щоб зменшили комзаказ. На ту кількість ми фізично — я можу всім це розповісти, показати і довести, навіть змалювати, людьми не закриваємо. Фізично ми можемо (випускати) 44, так як у нас і графіків. Вибачте, але немає у нас людей», — повідомила Нікуліна.

При цьому не вирішить проблему дефіциту кадрів і майбутній випуск водіїв, які півроку проходили навчання на базі КП «Електроавтотранс». За словами директора підприємства Віталія Однорога, з 12 осіб, що проходили навчання, іспит з правил дорожнього руху склали лише четверо.

Присутній на засіданні комісії транспортний активіст Андрій Шаванов звернув увагу, що в тролейбусах відсутні оголошення про набір водіїв на підприємство, як це зроблено в мікроавтобусах приватних перевізників, немає спеціальних пропозицій і в мережі інтернет, на що Віталій Одноріг заявив, що дав розпорядження розмістити відповідні оголошення про набір персоналу на радіо і каналі «Відікон», а раніше оголошення було розміщено в газеті «Ваш Шанс».

На даний момент в місті діє лише один клас з навчання водіїв тролейбусів, в якому може навчатися лише 15 осіб.

Ситуація може покращитися з вересня, коли, як заявив глава тимчасової контрольної комісії Олексій Рябенков, в ПТУ №2 в Сумах повинен відкритися другий клас з навчання водіїв тролейбусів. Однак випустити перших водіїв він зможе тільки через півроку — саме стільки триває термін навчання.

Поділитися в соціальних мережах: