У Сумах дитяча поліклініка та жіноча консультація досі без тепла

5

Будинок по вулиці Парковій, 1 досі залишається без опалення.

Ремонт опалювальної системи почали запізно і так і не завершили. Питання підняли сьогодні, 6 листопада, на апаратній нараді в мерії.

За словами директора департаменту інфраструктури Григорія Яременка, роботи проводять згідно з проектом. Однак, труби, які, проходять між першим поверхом і підвалом, в такому стані, що, якщо до них приварити нові, то можливий порив.

Поспілкувавшись з мешканцями та лікарями, трубу було вирішено замінити. За словами Григорія Яременка, ще необхідно два-три дні.

«Я був на місці, там не потрібно міняти всі стояки, там не потрібно розвалювати весь ремонт, буквально 2-3 плитки зняти, трубу замінити, приварити і все», — розповів чиновник.

Також, як повідомила замдиректора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня, без опалення залишається будинок по вулиці Глінки, 11. Проблемними залишаються 3 будинки, що знаходяться в підпорядкуванні КП «Сумитеплоенергоцентраль». Ще в деяких будинках проблеми з заповітрюванням стояків.

Нагадаємо, два тижні тому, мер погрожував переселити весь департамент інфраструктури в ці приміщення. Але змушені були переїхати саме лікарі, які наразі приймають дітей в поліклініці на вулиці Івана Сірка.

Поділитися в соціальних мережах: