У Сумах доведуть до ладу центр міста?

10 серпня на сайті Єдиної системи місцевих петицій сумчанин Олексій Кудрін звернувся до влади із проханням оновити фасади будинків, що розташовані на центральних вулицях:

«Прошу переглянути можливість оновлення (реставрування, покраска) фасадів домів на центральних вулицях міста. Як приклад вул.Петропавлівська — майже всі будівлі старі і лише псують вигляд міста. Фарба і штукатурка обсипаються. Вигляд у більшості будівель в центрі міста ганебний. Прошу прийняти рішення по данному питанню».

Учора міський голова Олександр Лисенко надав відповідь, адже петиція зібрала необхідну кількість підписів ( 270 із 250 ).

«З метою організації системної роботи в цьому напрямку управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради розроблено проект розпорядження міського голови «Про організаційні заходи щодо оновлення (реставрації) фасадів пам’яток архітектури та історичних будівель центру міста Суми», який на цей час знаходиться на узгоджені в профільних структурних підрозділах.

Завданням розпорядження є проведення аналізу стану опорядження фасадів пам’яток та значних історичних будівель, розташованих в центральній частині м. Суми, з подальшим розробленням відповідної міської цільової програми, яка має фінансуватися за рахунок дольової співучасті місцевого бюджету та коштів власників (користувачів) історичних будівель та приміщень» — йдеться у відповіді.

dltij0odjqm

 

Поділитися в соціальних мережах: