У Сумах каміння з неба падає на голови депутатам

Питання незадовільного стану будівель, які знаходяться на вул. Соборній і є переважно об’єктами архітектурно-культурної спадщини, вже неодноразово піднімалося стінах міськради та неодноразово відображалося в публікаціях ЗМІ.

Ще в минулому році на голови жителів обласного центру почало падати каміння з фасаду будинку по вул. Соборна, 32. Згодом був розроблений проект реставрації, а на сайті державних закупівель «Прозорро» оголосили тендер на реконструкцію будівлі.

Але наразі до робіт так і не приступили. Разом з тим, мабуть, в надії, що камені перестануть падати, попереджувальну стрічку невдовзі зняли.

Втім, сьогодні камені почали падати знову, ось тільки не зі згаданого будинку, а з того, у приміщенні якого знаходиться муніципальна галерея. Про це під час сесії Сумської міськради повідомила одна з депутатів і на підтвердження слів показала уламок каменю.

За її словами, камінь звалився в той момент, коли вона заходила до міської галереї. У зв’язку з інцидентом депутат виступила з пропозицією звернутися до відповідних служб, щоб ті обстежили будівлю і вжили необхідних заходів. Варто відзначити, що депутатський запит підтримали з другого разу.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах: