У Сумах комунальні інспектори візьмуться за роботу

42

Найближчим часом при департаменті інфраструктури СМР таки почнуть працювати громадські інспектори, які будуть допомагати чиновникам контролювати роботу в житлово-комунальній сфері, пише Ваш Шанс.

На минулому тижні перші претенденти на посаду громадських інспекторів успішно пройшли в департаменті інфраструктури співбесіду на знання нормативної бази в сфері ЖКГ. Як тільки мер Олександр Лисенко підпише відповідне розпорядження, інспектори отримають посвідчення і зможуть приступити до роботи.

Вони будуть працювати безкоштовно, без зарахування їх до штату департаменту, але поряд з чиновниками вони наділені досить широкими правами. Зокрема, вони будуть проводити перевірки дотримання законодавства, стандартів, норм і правил у сфері житлово-комунального господарства (в присутності працівників департаменту); запитувати інформацію про наявність ліцензій на ведення тієї чи іншої діяльності в сфері житлово-комунального господарства; контролювати якість і повноту надання житлово-комунальних послуг, збереження житлового фонду та об’єктів коммайна; інформувати департамент про всілякі порушення і аваріях; брати участь в обговоренні проектів і планів розвитку і реформування житлово-комунального господарства і т.п. Термін повноважень громадських інспекторів — два роки.

Нагадаємо, про громадського інспектора у сфері житлово-комунального господарства виконком прийняв ще 20 грудня 2016 року. З чим була пов’язана така велика затримка — невідомо.

Поділитися в соціальних мережах: