У Сумах можуть модернізувати «молочну кухню»

30

На сьогоднішній день потужність молочної кухні, що є структурним підрозділом Сумської міської дитячої лікарні ім. Святий Зінаїди, становить 800 літрів суміші на добу, що дозволяє забезпечити малюків відповідного віку молочною продукцією, пише 0542.

При цьому, не дивлячись на те, що обслуговування підрозділу обходиться керівництву лікарні близько 3 млн. грн. в рік, більше 80 маленьких сумчан (пільгова категорія) отримують «молочку» абсолютно безкоштовно.

«В даний час ми виготовляємо і доставляємо своїм маленьким споживачам 7 видів молочних сумішей. Тим не менш, до цих пір не можемо відмовитися від ручного режиму — переварювання, кип’ятіння та інших моментів. І якщо вивести молочну кухню зі структури дитячої лікарні, створивши самостійну КП з окремим фінансуванням, то це зніме тягар з нашого медзакладу, з одного боку, і дозволить від ідей, пов’язаних з модернізацією та систематизуванням форм виробництва, перейти до реальних дій», — говорить головний лікар Сумської міської дитячої лікарні ім. Святий Зінаїди Олександр Ємець.

З такою ініціативою Олександр Ємець звернувся до сумської влади. За його словами, зараз питання знаходиться в стадії дискусії. На останній тематичній нараді, яка відбулася 2 місяці тому, профільні фахівці розглядали варіанти вирішення складної, але важливої ??для сумських дітей та їх батьків питання.

Нагадаємо, що до недавнього часу в Сумах молочна кухня була представлена ??на вул. І. Сірко, вул. Паркова, вул. Антонова і вул. Супруна. Уже в червні пункт видачі заробив і в Курському мікрорайоні.

Поділитися в соціальних мережах: