У Сумах нагородили переможців екологічного конкурсу

 Сьогодні у Конгрес-центрі СумДУ відбулося нагородження призерів обласного конкурсу “Збереження довкілля – свідомий вибір”.

2019 рік оголошено роком екологічної освіти на Сумщині. Саме тому за ініціативи Державної екологічної інспекції в Сумській області, Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської ОДА спільно з департаментом освіти і науки ОДА проведено цей конкурс.

До участі у заході долучилося близько 200 дітей та учнівської молоді віком від 11 до 17 років з різних районів області. Вони підготували малюнки, есе та відеоролики на екологічну тематику та змайстрували екоторбинки.

З вітальним словом до присутніх звернувся Дмитро Живицький, керівник апарату облдержадміністрації, Вікторія Гробова, директор департаменту освіти і науки ОДА та Олена Кашпур, заступник директора департаменту екології та охорони природних ресурсів ОДА. Вони нагородили переможців грамотами та подарунками.

“Діти дуже талановиті, і дуже приємно, що дедалі більше звертаємо увагу на проблеми довкілля. Є роботи, на які ми дивимося і розуміємо, що їх робили з допомогою батьків. Але, долучаючи до цієї справи батьків, ми таким чином впливаємо на їх свідомість, щоб вони пам’ятали, що потрібно сортувати, прибирати сміття і берегти природу. Адже саме діти мотивують своїх батьків”, – говорить Олена Кашпур.

До привітань приєдналися й творчі колективи Сум.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: