У Сумах намагаються вирішити проблему безпритульних тварин

Вчора, 14 лютого, департамент інфраструктури Сумської міськради в системі електронних торгів Prozorro оголосив тендер на послуги з вилову та тимчасової ізоляції тварин (регулювання чисельності тварин в населених пунктах, в тому числі безпритульних, у м. Суми).

Міська влада шукає підрядника, який з березня по грудень 2018 року проводитиме вилов на території обласного центру та стерилізацію, що включає післяопераційне утримання бездомних тварин. При цьому виконавець робіт зобов’язаний не використовувати методи, технічні пристрої і препарати, які можуть травмувати тварин або спричинити муки.

Термін подачі заявок — до 2 березня. У цей же день відбудеться процедура визначення переможця торгів.

Місто готове розлучитися з 400 тисячами гривень. Цих грошей має вистачити, на думку замовника, на стерилізацію 400 собак.

Слід зазначити, що це лише чверть бездомних і нестерилізованих собак у м. Суми. Влітку минулого року сумські волонтери нарахували 1665 бездомних собак в обласному центрі, з яких стерилізовані 7%.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року рішенням сесії Сумської міськради було створено КП «Центр догляду за тваринами», директор якого в 2018 року вирішила звільнитися через те, що міська влада не створила належних умов для роботи підприємства.

Джерело: city.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: