У Сумах не вистачає препаратів для лікування інфаркту міокарда

17

Сьогодні під час апаратної наради в мерії підняли питання забезпечення швидкої допомоги міста Суми препаратами, які необхідні для надання догоспітальної допомоги при інфаркті міокарда, пише 0542.

Раніше до мера Сум вже звернулася адміністрація комунального закладу облради «Сумський обласний лабораторний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» щодо придбання 100 доз препарату «Металізе». Відділом охорони здоров’я було проведено аналіз використання препарату за останні три роки. Виходячи з цього, кількість закупівлі вирішили скоротити до 50. Як пояснила присутнім в.о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко, ними також були направлені відповідні листи до профільної комісії з питань охорони здоров’я, а також в планово-бюджетну. Там пообіцяли розглянути звернення на найближчих засіданнях.

Втім, заступник міського голови Степан Пак засумнівався в механізмі закупівлі, оскільки це комунальний заклад Сумської облради, до якого міськрада не має ніякого відношення.

«Ми можемо виділити гроші як субвенцію. Зв’яжіться з обладміністрацією і направте нам листи. Безумовно, препарат необхідний, оскільки він є препаратом першої невідкладної допомоги при інфаркті міокарда і підвищує відсоток одужання. У нас є угода міського голови, а тепер потрібно розробити відповідний механізм», — говорить чиновник.

Цінова сторона питання 1,750 млн. грн.

Поділитися в соціальних мережах: